برچسب

لیست قیمت کنتاکتور هیوندای

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

کنتاکتور هیوندای

شرکت هیوندای الکتریک یکی از تولید کنندگان معتبر تجهیزات برق صنعتی در آسیا می باشد. قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول مشخصه اصلی محصولات این شرکت می باشد. کنتاکتور هیوندای در سال های اخیر توانسته محبوبیت زیادی در بین صنایع و برق کاران صنعتی کشور پیدا نماید.

کنتاکتور هیوندای

انواع کنتاکتور هیوندای الکتریک

کنتاکتور هیوندای به دو مدل کلی کنتاکتور قدرت یا کنتاکتور HGC هیوندای و کنتاکتور خلاء یا کنتاکتور خلاء UVC هیوندای تقسیم بندی می شود.کنتاکتور HGC هیوندای ازرنج جریانی 9 آمپر تا 800 آمپر موجود می باشد و در راه اندازی موتورها و مدارهای قدرت و کنترل آن ها کاربرد دارند. تیپ های قدیمی تر کنتاکتور هیوندای با عنوان کنتاکتور umc هیوندای و کنتاکتور Himc هیوندای شناخته می شدند.

کنتاکتور خلاء هیوندای بسیار با کیفیت بوده و مناسب کلید زنی های مداوم می باشند و در بانک های خازنی و موتورها و ترانسفورماتورهای فشار متوسط کاربرد دارند.

مشخصات کنتاکتور هیوندای الکتریک

کنتاکتور hyundai دارای طراحی مناسب و کیفیت و دوام قابل قبولی هستند. کیفیت ساخت این کنتاکتورها به گونه ای است که تجهیزات جانبی به سادگی روی آن ها نصب و قفل می شود. یکی دیگر از مزایای کنتاکتورهای هیوندای این است که برای هرکدام از آن ها بیمتال هم سایز و مناسبش در دسترس می باشد.

کنتاکتورهای هیوندای از 9 آمپر تا 800 آمپر با بوبین ولتاژهای مختف 220 ولت، 110 ولت و 24 ولت AC و DC در دسترس می باشد. دسته بندی کاربردی کنتاکتور هیوندای AC1, AC3, AC4 می باشد.

مشخصات کنتاکتور هیوندای

كونتاكتور هيونداي

مشخصات کنتاکتور هیوندای به شکل کامل و دقیق در صفحه هر محصول در نید صنعت وارد شده است. شما برای مشاهده مشخصات فنی کنتاکتور هیوندای مورد نظر خود می توانید به سایت نید صنعت مراجعه فرمایید.

کنتاکتور هیوندای دارای لوازم و تجهیزات جانبی مانند کنتاکت کمکی کنتاکتور هیوندای، اینترلاک مکانیکی، تایمر الکترونیکی یا تایمر پنوماتیکی کنتاکتور هیوندای و پلاتین کنتاکتور هیوندای می باشد. مشخصات کلی کنتاکتورهای هیوندای را در تصاویر زیر مشاهده می فرمایید.

اگر بخواهیم به مشخصات کنتاکتور خلاء هیوندای شاره کنیم می توانیم به جریان نامی 200 تا 400 آمپر و ولتاژ 3.6 تا 7.2 کیلو ولت اشاره کرد.

نمایندگی کنتاکتور هیوندای الکتریک

برای خرید مطمئن کنتاکتور سه فاز هیوندای بهترین راه خرید از نمایندگی فروش معتبر می باشد. نید صنعت نماینده فروش کنتاکتور هیوندای در سراسر کشور بوده و سفارشات مشتریان محترم را در سریع ترین زمان ممکن ارسال می نماید.

قیمت کنتاکتور هیوندای الکتریک

با قاطعیت می توان گفت قیمت کنتاکتور هیوندای نسبت به کیفیت ساخت آن بسیار منطقی است. قیمت کنتاکتور سه فاز هیوندای نسبت به برندهای اروپایی کمتر و نسبت به برندهای چینی بالاتر است. برای استعلام قیمت کنتاکتور هیوندای الکتریک بهترین راه تماس با کارشناسان فروش نید صنعت می باشد. نید صنعت کنتاکتور هیوندای را از رنج 4 کیلو وات تا 440 کیلو وات موجود داشته و قیمت کنتاکتور تکفاز هیوندای و قیمت کنتاکتور سه فاز هیوندای را مناسب و منصفانه به مشتریان محترم اعلام می نماید.

قیمت کنتاکتور هیوندای اصل همواره در سایت نید صنعت بروز رسانی می گردد.نید صنعت به صورت مداوم لیست قیمت کنتاکتور هیوندای را که توسط شرکت وارد کننده اعلام می گردد روی سایت خود قرار می دهد. برای مشاهده قیمت هر کنتاکتور هیوندای می توانید وارد صفحه آن در نید صنعت شده و قیمت آن را مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به دانلود لیست قیمت کنتاکتور هیوندای دارید با ما تماس بگیرید.

کنتاکتور hyundai

خرید کنتاکتور هیوندای الکتریک

پیدا کردن فروشگاه معتبر و متعهد بسیار سخت شده است. نید صنعت با تعهد به اصل شفافیت تجربه خرید کنتاکتور هیوندایی اصل را برای مشتریانش شیرین می نماید. با خرید کنتاکتور هیوندای از نید صنعت خیالتان بابت اصالت و کیفیت و گارانتی کالا راحت خواهد بود.

فروش کنتاکتور هیوندای الکتریک

سیاست نید صنعت فروش کنتاکتور هیوندای اصل با ارائه گارانتی معتبر به مشتریان محترم می باشد. نید صنعت با تامین کنتاکتور هیوندای از وارد کننده اصلی با آسودگی از اصالت و کیفیت کالا اقدام به فروش کنتاکتور هیوندای به مشتریان محترم می نماید.