آروا

آروا
  • آروا؛ بر فراز صنعت ابزار

  • آروا یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده ابزارآلات ساخت ایران است که از سال 1393 فعالیت خود را با احداث کارخانجات تخصصی آغاز کرده است. در این راستا، شرکت آروا با تولید محصولات در حوزه های ابزارآلات ایمنی، ابزارآلات بادی، ابزارآلات برشی، ابزارآلات برقی، ابزارآلات صنعت جوش و برش، ابزارآلات دستی و ابزارآلات موتوری فعالیت می کند. از مطرح ترین محصولات تولید شده توسط شرکت آروا می توان به اینورترهای جوشکاری (دستگاه جوش)، انواع دریل، انواع مینی فرز و بادپاش اشاره کرد.
  • این شرکت محصولات با کیفیت را با پایین ترین قیمت نسبت به رقبای خارجی به بازار عرضه می کند. هم چنین محصولات این شرکت با گارانتی اصالت در اختیار خریداران قرار می گیرد. برخی محصولات مانند اینورتر جوشکاری تا سی ماه گارانتی را نیز پشتیابی می کنند.
  • مجموعه آروا متشکل از متخصصان فنی بوده و با سابقه 30 ساله ای که در زمینه ابزارآلات دارد توانسته است محصولات جدیدی را به بازار ابزار ایران عرضه کند. اولین دریل شارژی ساخت ایران توسط این شرکت معرفی شده است. علاوه بر محصولات ذکر شده، آروا با فراهم کردن امکان تهیه متعلقات ابزارآلات برقی، بادی و جوشکاری، خدمات پس از فروش خوبی را نیز به خریداران ارائه می دهد.
  • بازار آنلاین نید صنعت با ارائه محصولات برند آروا با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی، امکان خرید آنلاین این محصولات را فراهم کرده است. تمامی محصولات با ضمانت 7 روز بازگشت کالا و ارسال رایگان به سراسر کشور در اختیار خریداران قرار می گیرد. با خرید آنلاین محصولات آروا از نید صنعت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را دریافت کرده و از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.