دسته بندی

استابلایزر یخچال

مشاهده فیلترها

استابلایزر یخچال     

در واقع استابلایز تثبیت کننده ولتاژ برق است. و از نوسانات ولتاژ  مخرب به وسایل برقی از جمله یخچال، فریز، تلویزیون وسایر لوازم برقی خانگی جلوگیری می کند و کارکرد آن بدون عیب و نقص است پس باید برای وسایل برقی از جمله استابلایزر تلوزیون برای تلوزیون در واقع برای محافظت از لوازم برقی در مقابل نوسانات برق از ترانس برق خانگی و استابلایزر استفاده می شود چون نوسانات می توانند به وسایل برقی نامبرده در بالا و لوازم الکتریکی صدمه وارد کنند واین نوسانات ولتاژ برق کاملا رایج و طبیعی است.
با مراجعه به فروشگاه نید صنعت وبا خرید این دستگاه ها می توان از صدمه دیدن قطعات گران قیمت لوازم برقی  خانگی جلو گیری کرد. تا متحمل هزینه زیاد نشوید چون درایران نوسانات برق بسیار زیاد است پس باید در محل ورودی برق ساختمان از استابلایزر استفاده نمود تا با کنترل ولتاژ از صدمه زدن به انها جلو گیری شود.

عملکرد دستگاه استابلایزر چگونه می باشد

عملکرد این دستگاه باعث می شود که لوازم برقی هیچگونه تهدیدی از نظرنوسان ولتاژ برق شهری نداشته باشند و این استابلایزر از افت یا افزایش ولتاژ برق جلوگیری وان را اصلاح می نماید.
و در فروشگاه نید صنعت می توان بهترین استابلایز خانگی با معتبرترین برند این کنترل کننده برق ویا استاندارد ساز برق را با کمترین قیمت خریداری نمود.   

ویژگی های استابلایزر

  • محافظت از دستگاه های مصرف کننده برق در برابر نوسانات ناگهانی ولتاژ برق 
  • مجهز به فیلتر حفاظتی جهت نویزها و اختلالات برق شهر
  • کنترل ولتاژ خروجی
  • کنترل میکروپروسسوی
  • قابلیت تنظیم دقت خطا 
  • دارای فیوز قطع کننده
  • رگولاسیون اتوماتیک ولتاژ                                                                                   

استابلایزر برای کدام یخچال ها استفاده می شود 

با خرید استابلایزر از بهترین فروشگاها انلاین نید صنعت  می توان برای انواع یخچال های معمولی و یخچال های جدیدی و یخچال های موجود در فروشگاه ها و یخچال های بزرگ و کوچک و متوسط برای صدمه ندیدن ازنوسانات ولتاژ برق استفاده کرد.
نکته: مشکل در برق می تواند به یخچال فریز و ساید بای ساید که قیمت بالایی دارند اسیب برساند.و هزینه زیادی به بار اورد اما استفاده از این دستگاه می تواند از سوختن و اسیب دیدن جلوگیری کند و عمر ان را افزایش دهد.

بهتراست برای یخچال و فریزرخود چه استابلایزر یا ترانسی انتخاب کنیم؟

دستگاه های ترانس اتوماتیک (استابلایزهای رله ای) یا استابلایزر (سروو موتوربرای ثبات نوسانات ولتاژ برق شهری که باعث افزایش راندمان و کاهش استهلاک و افزایش عمر یخچال و فیریزر می شوند. استابلایزر های موجود در بازار در سال های گذشته به صورت دستی عمل می کردند و از رله های الکترومکانیکیس استفاده می کردند که با پیشرفت تکنولوژی و ظهور مدارهای الکتریکی این دستگاه ها به صورت اتوماتیک نیز طراحی شدند.

استابلایزر رله ای یخچال فریزر:

در این استابلایزر ها با تغییر در رله های این دستگاه ولتاژ تثبیت می شود و برای استفاده از عملکرد بهتر از این رله ها استفاده می شود که باعث اتصال ترانسفورموتور ها در پیکربندی مختلف در عملکرد آن در دستگاه ها می نماید و باعث پیشتیبانی در مدار شده تا بطور اتوماتیک عمل نماید مزایای استفاده از این وسایل تثبیت کننده پایین بودن هزینه نصب و نگهداری و اندازه کوچک دستگاه می باشد.

استابلایزرهای سروو موتور برای یخچال فریزر:

در این نوع دستگاها تنظیم ولتاژ آن با کمک سروو موتور انجام می شودکه درحلقه های بسته هستند. به همین علت از این نوع استابلایزر برای محافظت از وسایل بسیار حساس یا نیاز به منبع تغذیه مناسب بکار می رود و مزایای استفاده از انها دقت بالا در تثبیت ولتاژ و دامنه ولتاژ ورودی است و دارای استهلاک بالا و نیاز به تعممیرات دوره ای که هزینه بالایی را دارد. 
                                                     

استابلایزر استاتیک (هوشمند) مخصوص یخچال:

این نوع دستگاه برای انتخاب ولتاژ از یک مدار تبدیل الکترونیکی نیرو وبا توجه بسیار بالا استفاده می کنند استابلایزر استاتیک برای ثبات ولتاژدر محدود 1+_ اتفاق می افتد. و در واقع مزایای این نوع استابلایزر پاسخ سریع به نواسانات ولتاژو توجه بسیار بالا در تثبیت ولتاژ بدون نیاز به تعمیرونگهداری وبه دلیل نبود قطعات متحرک قابل اعتماد وبا کارکرد بالا اشاره کرد.

 تفاوت استابلایزر با محافظ یخچال فریزر:

دستگاه محافظ با ترانس دارای یک برد الکتریکی است که در زمان ایجاد نوسانات در برق شهری جریان را قطع می کند و یک مدار تاخیر در برابر متصل شدن با زمان مشخص داراست اما استابلایزر در واقع یک میکرو کنترل هوشمند است، که ویژگی های منحصر به خود داشته و برای محافظت از یخچال و فریزر و ساید بای ساید در مقابل نوسانات برق شهری بهترین گزینه محسوب می شود.استابلایزربا ایجاد ثبات در جریان برق ورودی به دستگاه ها از ایجاد شوک ناشی از نوسانات برق به ان خوداری نموده . و زمان برق خروجی را قطع می کند که ولتاژ از حد معین بیشتر یا کمتر باشد . و ترانس ولتاژ را تضعیف و تقویت میکند.

 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید