برچسب

چمن مصنوعی مانا چمن

چمن مصنوعی مانا چمن

مانا چمن یکی از نام‌های تجاری مجموعه تراز گامان اندیشه است که در سال 1393 واردکننده و فروشنده چمن مصنوعی در کشور بوده است. این شرکت در سال 1395 با اخذ نمایندگی از دو کمپانی بزرگ و به نام رویال گراس (Royal Grass) در هلند و تایگر تورف (TigerTurf) در انگلستان جزء فروشندگان برتر چمن مصنوعی در کشور شده است به طوری که در این سال دارای 33 نمایندگی در سطح کشور بوده است. این شرکت در سال 1397 با همکاری مشترک شرکت بازرگانی و تولیدی پارس اقدام به تولید انواع چمن مصنوعی مانا چمن نموده است. گروه صنعتی چمن مصنوعی مانا چمن با بررسی نیاز‌های بازار ایران اقدام به تولید انواع محصول کرده و سعی می‌کند با ارزش نهادن به مشتریان و احترام به خواسته آنان به ارائه محصولات شایسته و در خور بازار ایران و منطقه بپردازد.

چمن مصنوعی مانا چمن

ماموریت تولیدی چمن مصنوعی مانا چمن

شرکت مانا چمن مصنوعی با بکارگیری فناوری‌های روز دنیا در صدد تولید و عرضه انواع چمن مصنوعی با تأکید بر تأمین نیاز‌های مشتریان داخلی و منطقه‌ای بوده است. این شرکت قصد دارد که در افق چشم انداز شرکت تبدیل به یک تولید‌کننده منطقه‌ای چمن مصنوعی شود و نام خود یعنی مانا چمن را تبدیل به یک نماد ملی نماید.

ماموریت شرکت تولیدی چمن مصنوعی مانا چمن پشتیبانی از تولید بهینه اقتصادی و تمرکز بر مصرف بهینه انرژی در تولید و در جهت ایجاد یک اقتصاد پایدار و پویا با حفظ سلامت محیط زیست بوده است. برای این منظور شرکت تولیدی ماناچمن سعی دارد با رعایت قانون تجارت، قانون کار، قانون تأمین اجتماعی و قوانین مدنی اهدافی از قبیل مشتری محوری، ایجاد فضای مطلوب کاری برای کارکنان، یادگیری و بهبود مستمر و نتیجه گرایی ارزش محوری گروه صنعتی را به ثمر بخشد. بنابراین خط مشی اصلی شرکت مدیریت چرخه دارایی‌ها به صورت بهینه در کنار تأمین ایمنی کارکنان، حفاظت از محیط زیست و بهبود عملکرد انرژی می ‌باشد.

چمن مصنوعی مانا چمن

تولید چمن مصنوعی مانا چمن

تجهیزات و ماشین آلات در صنایع تولیدی از عوامل کلیدی محصولات با کیفیت است. با توجه به پیچیدگی فرآیند تولید چمن مصنوعی در شرکت تولیدی چمن مصنوعی مانا چمن از دستگاه‌های متعدد و پیشرفته استفاده می ‌شود. لذا فرآیند تولید اهمیت ویژه‌ای در گروه تولیدی مانا چمن به خود اختصاص داده است.

چمن مصنوعی مانا چمن

خط تولید چمن مصنوعی مانا چمن

خط تولید چمن مصنوعی در چمن مصنوعی مانا از بخش‌های تولید نخ، گره زنی و بافت نخ، زیر‌سازی و کنترل کیفی و بسته‌بندی تشکیل شده است.

  • تولید نخ: تولید نخ مانا در تولید چمن مصنوعی دارای اهمیت بسیاری است و کیفیت نخ، کیفیت چمن مصنوعی را تضمین می‌کند. از این رو نخ چمن مصنوعی در فرآیندی بنام اکستروژن تولید می ‌شود. رنگ چمن مصنوعی نیز در این مرحله تعیین می‌شود. جنس نخ چمن مصنوعی که از یکی از مواد نایلون، پلی اتیلن و یا پلی پروپلین است، با ترکیب شیمیایی با رنگ نخ و تحت فشار و گرما از دستگاه‌های مخصوص قالب‌گیری به صورت رشته‌های باریک بیرون می‌ آید.
  • گره زنی یا بافت: نخ‌های تولید شده به صورت تک رشته وارد مرحله گره زنی و بافت می‌ شوند.
  • زیر‌سازی: در مرحله زیرسازی نخ‌های چمن با تراکم مشخص شده به لایه زیرین چمن دوخته و در نهایت لایه زیرین به لایه بکینگ چسبیده و چمن مصنوعی تولید می ‌شود.
  • کنترل کیفی: چمن‌های مصنوعی تولید شده از نظر پارگی، رنگ پریدگی و گره خوردگی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
  • بسته‌بندی محصول: با توجه به جنس، کاربرد و ابعاد و کیفیت به صورت رول‌های متری، نواری و تایل چمن‌های مصنوعی بسته‌بندی و لیبل‌گذاری می ‌شوند.

محصولات چمن مصنوعی مانا چمن

در تولیدی مانا چمن انواع چمن مصنوعی با کاربری‌های مختلف تولید می ‌شود. چمن‌ها مصنوعی که از نظر نوع شامل چمن مصنوعی نایلونی، پلی اتیلن و یا پلی پروپلین ساخته می ‌شود و به صورت بافت کم تراکم و پرتراکم و همچنین با طول ساقه کوتاه و بلند و با کیفیت‌های مختلف در لایه بکینگ و مواد بکار رفته ساخته می‌ شوند. انواع چمن مصنوعی مانا چمن از لحاظ کاربری چمن مصنوعی مخصوص زمین ورزشی و استادیوم و سالن‌های ورزشی، چمن مصنوعی مخصوص دیوار مانا چمن و چمن مصنوعی مخصوص آکواریوم مانا چمن، چمن مصنوعی مخصوص دکوراسیون داخلی مانا و چمن مصنوعی مخصوص حیاط و چمن مصنوعی مخصوص بالکن از این قبیل‌اند. جهت اطلاع از قیمت چمن مصنوعی آسیا چمن کلیک کنید.

چمن مصنوعی مانا چمن