دسته بندی

انواع سیم و کابل

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

سیم و کابل برق، عامل انتفال انرژی که دنیا را متحول کرد. امروزه با گسترش ارتباطات اینترنتی، توسعه صنایع مختلف و پیشرفته شدن تجهیزات برقی، سیم‌ها و کابل‌های مختلفی برای ایجاد اتصالات و عبور جریان برق تولید می‌شوند. هر یک از این کابل‌ها کارکرد مشخصی دارند که باید در جای خود و به طور مناسب مورد استفاده قرار بگیرند. بیشتر مشتریان خرید این نوع از محصولات، صاحبین صنایع و کاربران خانگی هستند و تبعا سوالات متعددی نیز در زمینه خرید سیم برق، قیمت آن و نحوه تهیه محصول از فروشگاه‌ها مطرح می‌شود. در میان موارد مذکور، قیمت انواع سیم برق و کابل جزء مهم ‌ترین فاکنورها در تصمیم‌گیری مشتریان در خرید محصول محسوب می‌شود که در این مقاله به طور کامل به ان پرداخته خواهد شد. همچنین نحوه خرید اینترنتی و آشنایی با فروشگاه‌های آنلاینی که به عرضه محصولات می‌پردازند یکی از موضوعات مهم برای مشتریان است که قصد داریم راهنمایی لازم را در مورد ان ارائه کنیم. اگر قصد خرید کابل برق دارید با مطالعه این مقاله اطلاعات لازم را در مورد شرایط خرید و فروش این محصول به دست خواهید آورد.

سیم و کابل صنعتی

سیم و کابل صنعتی همان‌طور که از اسم آن مشخص است طوری طراحی شده تا برای تجهیزات و دستگاه‌ها در مکان‌های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. البته تفاوت سیم و کابل برق سبب تمایز در کاربرد آن‌ها از یکدیگر شده است اما به طور کلی برای هدف انتقال جریان برق به کار برده می‌شوند. این محصولات با کیفیت و استانداردی تولید می‌شوند که قادر به تامین نیازهای دستگاه‌های صنعتی به جریان برق و عبور اتصالات به طور منظم و ایمن باشند.

قیمت کابل برق

قیمت کابل برق یکی از مواردی است که در تصمیم مشتریان برای انتخاب محصول نقش مهمی ایفا می‌کند. با توجه به تنوع زیاد کابل برق و تفاوت در جنس آن‌ها بالتبع قیمت‌های مختلفی نیز برای این محصولات ارائه می‌شود. قیمت‌هایی که ما در این فروشگاه برای هر محصول در نظر گرفته‌ایم به طور مستقیم با میزان کارایی و کیفیت کالا در ارتباط است.

قیمت سیم برق معمولی

قیمت سیم برق معمولی در اغلب موارد با توجه به جنس هادی به کار رفته در ان محاسبه و تعیین می‌شود. جنس هادی در سیم برق می‌تواند مس یا آلومینیوم باشد. واضح است که به دلیل جنس بهتر مس و قدرت رسانایی آن قیمت سیم برقی که این نوع فلز در ان به کار رفته باشد در مقایسه با نوع آلومینیومی بیشتر است. توصیه‌ای که ما به شما مشتریان عزیز داریم این است که برای تجهیزات برقی مهم به خصوص آن‌هایی که در مکان‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند سیم برق مسی را ترجیح بدهید زیرا ارزش تجهیزات شما که حتما گران‌قیمت هستند اقتضای ان را دارد که برای اتصالات مورد نیاز از سیم برق مرغوب استفاده کنید.

قیمت سیم و کابل صنعتی

قیمت سیم و کابل صنعتی به این دلیل که تجهیزات نصب شده در مکان‌های صنعتی بسیار مهم و گران‌قیمت هستند در صورت انتخاب محصول با کیفیت کمی گران‌تر از سیم و کابل معمولی خواهد بود. زیرا در تولید سیم و کابل‌های صنعتی به دلیل حساسیت محیط و دستگاه‌ها از مواد اولیه با‌کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی استفاده می‌شود.

قیمت انواع کابل برق

کابل برق انواع بسیار زیادی دارد که هر یک با توجه به مورد استفاده از ان کارایی مشخصی خواهد داشت. قیمت انواع کابل برق نیز با توجه به مکان استفاده از کابل و نوع تجهیزاتی که قرار است در ان از کابل برق استفاده شود تعیین می‌گردد.

قیمت روز کابل برق

قیمت روز کابل برق موضوعی است که تا حد زیادی به نوسانات قیمت در بازارهای داخلی و بین‌المللی بستگی دارد. بعضی مواقع با افزایش قیمت مواد اولیه، قیمت نهایی محصول نیز افزایش می‌یابد. زیرا قیمت‌ها در بورس لحظه به لحظه در حال تغییر هستند.

لیست قیمت کابل برق

ما در این فروشگاه با تهیه یک کاتالوگ کامل، لیست قیمت کابل برق را در اختیار متقاضیان خرید محصولات قرار داده‌ایم قیمت‌ها شفاف هستند و شما با انتخاب هر محصول می‌توانید به راحتی از قیمت آن در داخل لیست اطلاع پیدا کنید.

قیمت هر متر سیم برق

بعضی از سیم‌ها به صورت متری به فروش می‌رسند. قیمت هر متر سیم برق با توجه به نوع هادی به کار رفته در سیم و جنس عایق یا پوشش خارجی سیم مشخص می‌شود. برای راحتی مشتریان، سیم‌های برق به صورت متری نیز به فروش می‌رسد. بدین ترتیب شما برای متصل کردن یک دستگاه به جریان برق نیازی به خرید حلقه سیم‌های طویل نخواهید اشت.

سیم و کابل قیمت مناسب

قیمت مناسب برای سیم وکابل لزوما به معنای ارزان بودن محصول نیست بلکه ملاک برای مناسب بودن یک محصول، تناسب بین کیفیت آن با قیمت ارائه شده است. بنابراین اگر به دنبال یک محصول با کیفیت بالا هستید و متعاقبا مبلغ زیادی هم بابت خرید ان پرداخت می‌کنید شما محصول را با قیمت مناسب خریداری کرده‌اید. ما در این فروشگاه سعی داریم با عرضه محصولات متنوع و تعیین قیمت‌های متناسب شما را به هدف خود یعنی خرید سیم و کابل با قیمت مناسب نزدیک کنیم.

قیمت سیم برق بازار

‌شود منظور میانگین قیمت محصول در فروشگاه‌های اینترنتی، فروشگاه‌های حضوری و بورس کالا است. قیمت سیم در بازار را با یک سرچ ساده در سایت‌های مختلف می‌توانید به دست بیاورید. معمولا فروشگاه‌های اینترنتی قیمت‌هایی را برای محصولات خود در کاتالوگ درج می‌کنند که تا حدودی از قیمت رایج در بازار پایین‌تر است.

قیمت روز سیم برق

اگر جزء مشتریانی هستید که در فواصل زمانی کوتاه برای خرید سیم برق اقدام می‌کنید حتما به دست آوردن اطلاعاتی راجع به قیمت جدید سیم برق برای شما اهمیت دارد. برای کسب اطلاع در مورد قیمت جدید هر نوع کابل و سیم به آدرس سایت ما مراجعه کنید. در این فروشگاه سعی می‌شود قیمت‌ها به صورت به روز رسانی شده به نمایش در بیایند.

قیمت سیم برق خوب

قیمت سیم برق خوب موضوعی است که به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله به انتظار شما از میزان کیفیت محصول. بهتر است در زمان خرید کابل و سیم برق، در مورد نوع تجهیزاتی که قرار است برای اتصالات ان‌ها از سیم برق استفاده شود به فروشنده اطلاعاتی ارائه بدهید . در این صورت راهنمایی لازم برای خرید سیم برق خوب و قیمت سیم برق خوب در اختیار شما قرار می‌گیرد. علاوه بر آن با مطالعه مقالات سایت، میتوان پی برد بهترین سیم افشان برق چیست.

خرید کابل برق

خرید کابل برق جزء آن دسته از خریدهایی است که به تجربه و اطلاعات درست در مورد این محصول نیاز دارد. اما اگر از آگاهی کافی برای خرید کابل برق  برخوردار نیستید اصلا نگران نباشید زیرا ما در این فروشگاه راهنمایی لازم را در مورد هر محصول، کارایی و درجه کیفیت آن در اختیار مشتری قرار می‌دهیم. شما با کم‌ترین اطلاعات در این زمینه می‌توانید به ما اعتماد کنید و راهنمایی برای خرید یک محصول مناسب را به ما بسپارید. پس شما فقط انتخاب کنید.

قیمت حلقه سیم برق

قیمت حلقه سیم برق نیز با توجه به این که شما در حال خرید متراژ زیادی از محصول هستید با توجه به طول سیم متفاوت خواهد بود. در واقع مقدار سیمی که در یک حلقه سیم برق به کار می‌رود با حلقه دیگر می‌تواند متفاوت باشد. همچنین جنس و کیفیت هر حلقه نیز با انواع دیگر تفاوت‌هایی دارد که تمام این موارد در تعیین قیمت لحاظ می‌شود.

قیمت آنلاین کابل برق

قیمت آن‌لاین کابل برق جزء یکی از خدمات ارزنده‌ای است که از سوی این فروشگاه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌سازد تا به طور لحظه‌ای از نوسانات قیمت کابل برق مطلع شوند. ما به طور مداوم قیمت‎‌ها را از بازار بورس کالا، بازار آزاد و غیره رصد می‌کنیم تا بتوانیم قیمت‌ها را به طور شفاف در کاتالوگ‌های خود وارد کنیم. پس لطفا به ما اعتماد داشته باشید.

فروشگاه کابل

یک فروشگاه کابل در صورتی می‌تواند خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان ارائه کند که به تمام انواع کابل و سیم برق مجهز باشد. علاوه بر این باید بتواند محصولات را در انواع و مدل‌های مختلف، قیمت‌های متنوع و از شرکت‌های متعدد در فروشگاه عرضه کند. برخی از مشتریان به دنبال خرید جنس‌های برند و با‌کیفیت هستند و برخی دیگر در جست و جوی کیفیت متوسط و قیمت ارزان‌تر!! یک فروشگاه کابل باید بتواند به تمام این انتظارات پاسخ معقولی بدهد. ما در این فروشگاه سعی داریم مجموعه‌ای از سیم و کابل‌های برق را گردآوری کنیم تا شما مشتری عزیز که برای خرید محصول مورد نظر خود وقت و هزینه صرف می‌کنید در زمان حضور در فروشگاه با حق انتخاب وسیع بتوانید محصول متناسبی را خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل برق

امروزه خرید اینترنتی برای متقاضیان خرید محصولات مختلف این امکان را فراهم نموده است تا با صرفه‌جویی در وقت و هزینه بتوانند محوصل مورد نظر خود را به آسانی از فروشگاه اینترنتی خرید کنند. فروشگاه اینترنتی سیم و کابل برق نیز جزء فروشگاه‌هایی است که شما می‌توانید به راحتی وارد سایت شده و با مشاهده انواع محصولات ثبت سفارش را بدون هیچ زحمتی انجام بدهید و هزینه را نیز به صورت اینترنتی پرداخت کنید. با کلیک روی هر محصول، مشخصات و کارکرد ان برای شما نمایش داده می‌شود. بنابراین در فروشگاه اینترنتی سیم و کابل هم از یک راهنمای جامع و کامل برای خرید برخوردار هستید و هم محصول مورد نظر را به راحتی انتخاب کرده و تحویل می‌گیرید.

خرید کابل برق صنعتی

در خرید کابل برق صنعتی به دلیل اهمیت محیطی که قرار است از کابل در ان استفاده شود به نکات مربوط به کابل، کارکرد و ویژگی‌های آن توجه داشته باشید. کابل‌هایی که برای استفاده در مناطق صنعتی تولید می‌شوند باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند در غیر این صورت با یک جرقه کوچک یا هر بی‌احتیاطی دیگری ممکن است حوادث جبران‌ناپذیر رخ بدهد.  به همین دلیل ما در این مجموعه سعی می‌کنیم تمام محصولات خود از جمله کابل برق صنعتی را مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید کنیم. شما مشتریان عزیز می‌توانید در زمان خرید حضوری از راهنمایی فروشندگان با تجربه ما برای انتخاب کابل صنعتی با کیفیت بهره بگیرید و در صورت خرید اینترنتی نیز با کلیک بر روی محصول اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورید.

خرید سیم برق ارزان

برخی از مشتریان به هر دلیلی به دنبال خرید سیم برق ارزانی هستند تا بتوانند برای مدت زمانی از آن استفاده کنند. ما در این مجموعه با عرضه انواع سیم برق با قیمت‌های مختلف، زمینه را فراهم کرده‌ایم تا مشتریانی که قصد خرید سیم برق ارزان دارند متناسب با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. لازم به ذکر است که سیم برق ارزان لزوما به معنای بی‌کیفیت بودن محصول نیست بلکه این دسته از محصولات در طول عمری که برای ان‌ها تعریف شده است کارکرد خوبی دارند منتهی ممکن است زودتر از محصولات با کیفیت با دچار عملکرد ضعیف یا هرگونه عیب و نقصی بشوند.

خرید و فروش کابل

خرید و فروش کابل و سیم برق به این دلیل که جزء محصولات مصرفی مهم هم در عرصه صنعت و نیز مصارف خانگی محسوب می‌شوند به صورت حضوری و مجازی انجام می‌شود. اگر قصد سرمایه‌گذاری در زمینه خرید و فروش کابل و سیم برق را داشته باشید شما می‌توانید در بورس کالا یا سایت‌های اینترنتی دنبال کنید و اگر متقاضی خرید این محصول در فواصل زمانی کوتاه هستید توصیه می‌شود به سایت این فروشگاه سر بزنید. زیرا ما قیمت‌ها را طبق نوسانات بازار به روز‌رسانی می‌کنیم.

کابل برق خارجی

برخی از خریداران به دلیل کیفیت برخی از محصولات خارجی به دنبال انتخاب کابل برق خارجی هستند. کابل‌های برق خارجی بعضا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند اما به این نکته هم باید دقت داشت که محصولات خارجی به دلیل وجود تحریم‌ها در ایران و تعطیل شدن برخی از نمایندگی‌ها، بدون ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه می‌شوند. در هر صورت اگر تمایل به خرید کابل برق خارجی دارید در فروشگاه انواع مدل‌ها و محصولات تولید شده از شرکت‌های معتبر خارجی و برندهای معروف دنیا موجود است.

سیم و کابل فشار ضعیف

سیم و کابل فشار ضعیف معمولا برای تجهیزات برقی خانگی استفاده می‌شوند و قیمت آن‌ها نیز در مقایسه با سیم و کابل‌هایی که برای مناطق صنعتی و تجاری عرضه می‌شوند پایین‌تر است. دراین مجموعه، کاربران خانگی نیز برای تهیه سیم و کابل فشار ضعیف می‌توانند محصول مورد نظر خود را از کاتالوگ انتخاب کنند. انواع مدل‌های سیم و کابل فشار ضعیف برای کولر، وسایل اینترنتی، لب‌تاپ، یخچال و غیره در فروشگاه و انبار موجود است. فقط کافی است سفارش بدهید و محصول خود را در کم‌ترین زمان ممکن به طور سالم تحویل بگیرید.

جمع‌بندی

سیم برق کابل به دلیل استفاده زیاد از ان در محیط‌های مختلف و برای تجهیزات برقی، یکی از محصولاتی هستند که روزانه تعداد زیاد از ان تولید شده و به فروش می‌رسد. برای مشتریانی که قصد خرید تعداد زیادی از این محصول را دارند یا به هر دلیلی در فواصل زمانی کوتاه مدت اقدام خرید می‌کنند قیت محصول و و نحوه تهیه آن اهمیت دارد. ما در این فروشگاه با فراهم کردن دو شیوه خرید و فروش متداول، یعنی خرید و فروش اینترنتی و حضوری سعی داریم، آسایش شما مشتریان را در مرحله انتخاب محصول و خرید ان فراهم کنیم. همچنین با به روز کردن قیمت‌ها، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهیم که سیم برق یا کابل را مطابق با قیمت روز بازار خریداری کرده‌اید. در صورتی که تمایل به خرید سیم برق یا کابل دارید با ما تماس بگیرید یا در سایت فروشگاه با انتخاب محصول مورد نظر، فرصت خرید اینترنتی را تجربه کنید.

 

 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید